MarkaFuar Haber Gazetesi Sitesi - Ev hayali kurdular, 18 yıldır evlerini alamıyorlar
    22:46    SON DAKİKA HABERİ :
Yazarlar   Reklam   Emlak   Alışveriş   Künye
 
 
 
 

Ana Sayfa >> Teknoloji
 

Araç Özelliklerindeki Kısaltma

Araç Özelliklerindeki Kısaltmalar Araçlarda kullanılan ESP, CSV, AUF, SPI, EBD, ASP... vb. kısaltlamalar ne anlama geliyor?

Araçlarda kullanılan ESP, CSV, AUF, SPI, EBD, ASP... vb. kısaltlamalar ne anlama geliyor?

16.05.2017 - 09.39.41                        Ayrıntılar >>

 
 

Windows 10'da Açılışta NumLoc

Windows 10'da Açılışta NumLock Aktif Etme Windows 10 Açılışta NumLock tuşu açık olsun<br /> 
Windows 10 Açılışta NumLock tuşları açık olsun<br /> 
windows 10 açılışta numaratör tuşu açma<br />
windows 10 açılışta numaratör tuşlarını açma

Windows 10 Açılışta NumLock tuşu açık olsun
Windows 10 Açılışta NumLock tuşları açık olsun
windows 10 açılışta numaratör tuşu açma
windows 10 açılışta numaratör tuşlarını açma

10.05.2017 - 06.45.07                        Ayrıntılar >>

 
 

12 ay üzeri tahhütlü satışla

12 ay üzeri tahhütlü satışlar yasal değil ! Birçok sektördeki firma, iki yıl vadeli satışlarla vatandaşın kafasını karıştırıyor. Oysa 12 ayın üzerinde taahhütlü satış yapmak yasak ve abonelerin ceza ödemeden cayma hakkı bulunuyor

Birçok sektördeki firma, iki yıl vadeli satışlarla vatandaşın kafasını karıştırıyor. Oysa 12 ayın üzerinde taahhütlü satış yapmak yasak ve abonelerin ceza ödemeden cayma hakkı bulunuyor

22.08.2015 - 11.34.04                        Ayrıntılar >>

 
 

Wi-Fi, Kanser Yayıyor...

Wi-Fi, Kanser Yayıyor... Forbes dergisi hayatımızın bir parçası haline gelen kablosuz internet ve cep telefonları konusunda son araştırmayı yayınladı.

Forbes dergisi hayatımızın bir parçası haline gelen kablosuz internet ve cep telefonları konusunda son araştırmayı yayınladı.

17.01.2015 - 13.26.57                        Ayrıntılar >>

 
 

Yeni kimlik kartları yakında ha

Yeni kimlik kartları yakında hayatımızda 38 yıllık pembe ve mavi nüfus cüzdanlarına Aralık ayından itibaren veda ediyoruz. Peki yeni kimliklerimizin ücreti ne kadar olacak? Aralık ayından itibaren dağıtılmaya başlanacak ‘Akıllı Kimlik Kartı’yla birlikte, 1976 yılından beri hayatımızda olan mavi ve pembe nüfus cüzdanları geçerliliğini yitir

38 yıllık pembe ve mavi nüfus cüzdanlarına Aralık ayından itibaren veda ediyoruz. Peki yeni kimliklerimizin ücreti ne kadar olacak? Aralık ayından itibaren dağıtılmaya başlanacak ‘Akıllı Kimlik Kartı’yla birlikte, 1976 yılından beri hayatımızda olan mavi ve pembe nüfus cüzdanları geçerliliğini yitir

18.10.2014 - 12.52.40                        Ayrıntılar >>

 
 

Google, İnternette Sansürün So

Google, İnternette Sansürün Sonunu Getiriyor. Google, baskıcı hükümetlerin internet sansürü uyguladığı ülkelerdeki kullanıcıların istedikleri internet sitelerine ulaşmalarını sağlamak için “UProxy” adlı yeni bir uygulama yarattığını açıkladı.

Google, baskıcı hükümetlerin internet sansürü uyguladığı ülkelerdeki kullanıcıların istedikleri internet sitelerine ulaşmalarını sağlamak için “UProxy” adlı yeni bir uygulama yarattığını açıkladı.

09.02.2014 - 11.25.29                        Ayrıntılar >>

 
 

USB'de Erkek ve Dişi Kalmıyor.

USB'de Erkek ve Dişi Kalmıyor. Bugün için teknolojinin ulaştığı her noktada kullandığımız USB kablolar Type-C konseptiyle değişiyor.

Bugün için teknolojinin ulaştığı her noktada kullandığımız USB kablolar Type-C konseptiyle değişiyor.

05.12.2013 - 15.00.09                        Ayrıntılar >>

 
 

Bill Gates, Microsoft'tan sonra b

Bill Gates, Microsoft'tan sonra bakın ne yaptı? YUMURTADA ŞAŞIRTAN ÇALIŞMA!
ABD'de, birkaç bitki özünün karışımıyla üretilen yapay yumurtalar satışa sunuldu.

YUMURTADA ŞAŞIRTAN ÇALIŞMA! ABD'de, birkaç bitki özünün karışımıyla üretilen yapay yumurtalar satışa sunuldu.

13.11.2013 - 09.16.11                        Ayrıntılar >>

 
 

Google Market’ten Eski Yüklenm

Google Market’ten Eski Yüklenmiş Uygulamalar Nasıl Kaldırılır? Google Play Store’deki “Uygulamalarım” listesinde daha önce yükleyip kaldırdığınız çok fazla uygulama varsa artık dilediğiniz uygulamaları listeden silmeniz mümkün.

Google Play Store’deki “Uygulamalarım” listesinde daha önce yükleyip kaldırdığınız çok fazla uygulama varsa artık dilediğiniz uygulamaları listeden silmeniz mümkün.

12.10.2013 - 10.57.01                        Ayrıntılar >>

 
 

Samsung Galaxy Gear Görücüye

Samsung Galaxy Gear Görücüye Çıktı Geçtiğimiz günlerde görüntüleri sızdırılan akıllı saat nihayet bugün Berlin'deki tüketici elektroniği fuarı IFA kapsamında tanıtıldı.

Geçtiğimiz günlerde görüntüleri sızdırılan akıllı saat nihayet bugün Berlin'deki tüketici elektroniği fuarı IFA kapsamında tanıtıldı.

05.09.2013 - 10.34.17                        Ayrıntılar >>

 
 

AKP'den Facebook'a kötü haber!

AKP'den Facebook'a kötü haber! Maliye, 1 milyar dolarlık on-line reklam pastasına el attı. Önümüzdeki süreçt Google, Facebook, Twitter'da vergi verecek.

Maliye, 1 milyar dolarlık on-line reklam pastasına el attı. Önümüzdeki süreçt Google, Facebook, Twitter'da vergi verecek.

13.05.2013 - 13.11.32                        Ayrıntılar >>

 
 

Çektiğin fotoğrafları, satabi

Çektiğin fotoğrafları, satabilme imkanı Instagram'da paylaşılan fotoğraflardan para kazanma devri başlıyor. InstaStock Images adlı yeni platfom instagram kullanıcılarına çektikleri fotoğrafları para karşılığında satabilme imkanı sağlıyor.

Instagram'da paylaşılan fotoğraflardan para kazanma devri başlıyor. InstaStock Images adlı yeni platfom instagram kullanıcılarına çektikleri fotoğrafları para karşılığında satabilme imkanı sağlıyor.

22.04.2013 - 14.30.07                        Ayrıntılar >>

 
 

Dünya Benzeri Bir Gezegen Keşfe

Dünya Benzeri Bir Gezegen Keşfedildi. Science dergisinin internet sitesinde yayımladığı habere göre, elverişli boyutta ve yıldızlarına konumları itibarıyla doğru yerde bulunan gezegenlerin keşfinin, yaşamın izlerinin arandığı gezegenler araştırmasında bir kilometre taşı olduğu belirtildi.

Science dergisinin internet sitesinde yayımladığı habere göre, elverişli boyutta ve yıldızlarına konumları itibarıyla doğru yerde bulunan gezegenlerin keşfinin, yaşamın izlerinin arandığı gezegenler araştırmasında bir kilometre taşı olduğu belirtildi.

20.04.2013 - 10.29.47                        Ayrıntılar >>

 
 

Analog Karasal Yayın Tarih Oluyo

Analog Karasal Yayın Tarih Oluyor Analog karasal yayının tarih olmasıyla beraber, dijital karasal yayın (DVB-T) hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Artık karıncalı çeken TV kanallarına veda edeceğiz. Bunun yerine kanalları, HD kalitesinde hem de uydu antenine gerek duymadan TV'lerden izleyebileceğiz.

Analog karasal yayının tarih olmasıyla beraber, dijital karasal yayın (DVB-T) hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Artık karıncalı çeken TV kanallarına veda edeceğiz. Bunun yerine kanalları, HD kalitesinde hem de uydu antenine gerek duymadan TV'lerden izleyebileceğiz.

18.04.2013 - 10.12.27                        Ayrıntılar >>

 
 

Online alışveriş sitesi www.va

Online alışveriş sitesi www.vakitnakit.com açıldı Online alışveriş sektörü, sektörün tüm özelliklerini adında barındıran yeni bir alışveriş sitesi ile tanışıyor. Altyapı Çalışmalarını tamamlayan www.vakitnakit.com  tüketicilerin hizmetinde.

Online alışveriş sektörü, sektörün tüm özelliklerini adında barındıran yeni bir alışveriş sitesi ile tanışıyor. Altyapı Çalışmalarını tamamlayan www.vakitnakit.com tüketicilerin hizmetinde.

15.11.2010 - 13.28.58                        Ayrıntılar >>

 
 

Volkswagen'den Elektrikli Bisikle

Volkswagen'den Elektrikli Bisiklet Elektrikli bisiklet Volkswagen tarafından diğer bisikletlerden farklı olarak Japon otomobil üreticisi Lexus dan konseptli araba formundan esinlenerek elde edilmiştir

Elektrikli bisiklet Volkswagen tarafından diğer bisikletlerden farklı olarak Japon otomobil üreticisi Lexus dan konseptli araba formundan esinlenerek elde edilmiştir

05.10.2010 - 07.21.04                        Ayrıntılar >>

 
 

iPhone 4'ler Rayicinden Ucuza Sat

iPhone 4'ler Rayicinden Ucuza Satıldı Turkcell ve Vodafone'un Türkiye'ye 24 Eylül'de getirdiği iPhone 4'ün fiyatının beklenenin altında olması, cihazı daha önce ithal ederek getirenleri fiyat kırmak zorunda bıraktı. Operatörlerin 1.600 TL'ye yakın bir fiyata sattığı cihaz

Turkcell ve Vodafone'un Türkiye'ye 24 Eylül'de getirdiği iPhone 4'ün fiyatının beklenenin altında olması, cihazı daha önce ithal ederek getirenleri fiyat kırmak zorunda bıraktı. Operatörlerin 1.600 TL'ye yakın bir fiyata sattığı cihaz

26.09.2010 - 05.25.29                        Ayrıntılar >>

 
 

DİKKAT: Facebook virüsü fafebo

DİKKAT: Facebook virüsü fafebook Onbinlerce kullanıcı Facebook mağduru!
Facebook üzerinde dağıtılan bir virüs sinsice yayılmaya devam ediyor.
Karadeniz Teknik Üniversitesi Proje Üretme Kulübü Başkanı Buğra Ayan Haberturk.com için yazdı

Onbinlerce kullanıcı Facebook mağduru! Facebook üzerinde dağıtılan bir virüs sinsice yayılmaya devam ediyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi Proje Üretme Kulübü Başkanı Buğra Ayan Haberturk.com için yazdı

16.07.2010 - 04.59.27                        Ayrıntılar >>

 
 

İşte Google'da en Çok arananla

İşte Google'da en Çok arananlar Google, dünyada ve Türkiye'de 2008 yılının en Çok aranan terimlerini duyurdu.

Google, dünyada ve Türkiye'de 2008 yılının en Çok aranan terimlerini duyurdu.

11.12.2008 - 20.07.24                        Ayrıntılar >>

 
 

iPhone'a yeni rakip Google'dan

iPhone'a yeni rakip Google'dan 'iPhone 3G'sine karşı Google G1' ile cevap verdi. Teknoloji harikası cep telefonu özellikleriyle rakibinden geri kalmıyor.

'iPhone 3G'sine karşı Google G1' ile cevap verdi. Teknoloji harikası cep telefonu özellikleriyle rakibinden geri kalmıyor.

18.10.2008 - 11.08.34                        Ayrıntılar >>

 
 

Çift kartlı telefonlar toplatı

Çift kartlı telefonlar toplatılıyor Çift sim kartlı telefonlar piyasanın gözdesi oldu. Ancak birçok riski de beraberinde getirdi. Telekomünikasyon Kurumu bakın nasıl uyarıda bulundu

Çift sim kartlı telefonlar piyasanın gözdesi oldu. Ancak birçok riski de beraberinde getirdi. Telekomünikasyon Kurumu bakın nasıl uyarıda bulundu

14.10.2008 - 18.38.05                        Ayrıntılar >>

 
 

Sony Xperia X1 kutudan Çıktı

Sony Xperia X1 kutudan Çıktı Sony Ericsson'un, iPhone'a rakip olarak piyasaya süreceği Xperia X1'i nihayet kutusundan Çıkardı.

Sony Ericsson'un, iPhone'a rakip olarak piyasaya süreceği Xperia X1'i nihayet kutusundan Çıkardı.

13.10.2008 - 12.03.06                        Ayrıntılar >>

 
 

iPhone'a rakip BlackBerry Storm

iPhone'a rakip BlackBerry Storm Research In Motion'ın iPhone'a rakip olarak geliştirdiği yeni mobil iletişim cihazı BlackBerry Storm, Türkiye'de sadece Vodafone'la piyasaya sunuluyor.

Research In Motion'ın iPhone'a rakip olarak geliştirdiği yeni mobil iletişim cihazı BlackBerry Storm, Türkiye'de sadece Vodafone'la piyasaya sunuluyor.

13.10.2008 - 11.35.15                        Ayrıntılar >>

 
 

iPhone'da yok, Çakmasında var!

iPhone'da yok, Çakmasında var! Koskoca Apple'ın iPhone'unda Türkçe desteği yok, Çin'den gelen

Koskoca Apple'ın iPhone'unda Türkçe desteği yok, Çin'den gelen "Çakma" iPhone Türkçe menü sunuyor! Daha birçok özellik neler mi?

09.10.2008 - 17.39.31                        Ayrıntılar >>

 
 

MSN'den evi, cebi arayın

MSN'den evi, cebi arayın Anında mesajlaşma platformu MSN'den artık ev/iş hatta cep telefonlarını bile aranabilecek. Nasıl mı? İşte yanıtı;

Anında mesajlaşma platformu MSN'den artık ev/iş hatta cep telefonlarını bile aranabilecek. Nasıl mı? İşte yanıtı;

09.10.2008 - 17.10.38                        Ayrıntılar >>

 
 

Cep telefonlarındaki virüsler

Cep telefonlarındaki virüsler Bilgisayar ile irtibatlı olan telefonlar tehdit altında. Çok kişinin başı yanabilir! Hayalet adıyla anılan virüs yazılımı o telefonda bakın neler yapıyor?

Bilgisayar ile irtibatlı olan telefonlar tehdit altında. Çok kişinin başı yanabilir! Hayalet adıyla anılan virüs yazılımı o telefonda bakın neler yapıyor?

03.10.2008 - 13.22.20                        Ayrıntılar >>

 
 

IPhone 3G nihayet Türkiye'de!

IPhone 3G nihayet Türkiye'de! Iphone 3G Türkiye'de satışa sunuluyor. Telefonun muhteşem özellikleri bakın ne?

Iphone 3G Türkiye'de satışa sunuluyor. Telefonun muhteşem özellikleri bakın ne?

24.09.2008 - 16.27.58                        Ayrıntılar >>

 
 

Numara taşırken bunlara dikkat!

Numara taşırken bunlara dikkat! Numara taşıma uygulaması Çok yakında başlıyor. Ancak uygulama hakkında bilgi sahibi olmazsanız faturanız kabarabilir. İşte detaylar;

Numara taşıma uygulaması Çok yakında başlıyor. Ancak uygulama hakkında bilgi sahibi olmazsanız faturanız kabarabilir. İşte detaylar;

22.09.2008 - 10.16.41                        Ayrıntılar >>

 
 

Google büyük birader oluyor!

Google büyük birader oluyor! Google, 10 yıl önce bugün, yani 7 Eylül'de ABD'de bir garajda kuruldu. Google bugün artık siyasal bir deha, büyük bir lider!

Google, 10 yıl önce bugün, yani 7 Eylül'de ABD'de bir garajda kuruldu. Google bugün artık siyasal bir deha, büyük bir lider!

07.09.2008 - 13.09.13                        Ayrıntılar >>

 
 

İşte MSN'in yeni özellikleri

İşte MSN'in yeni özellikleri Anında mesajlaşma yazılımı MSN'de birçok değişiklik yapıldı. Şu ana kadar kullandığınız MSN'i unutsanız iyi olur. İşte o değişiklikler;

Anında mesajlaşma yazılımı MSN'de birçok değişiklik yapıldı. Şu ana kadar kullandığınız MSN'i unutsanız iyi olur. İşte o değişiklikler;

06.09.2008 - 10.40.45                        Ayrıntılar >>

 
 

Bu ADSL paketi Çok cazip

Bu ADSL paketi Çok cazip Abonelere 24 ay taahhüt şartı koşulmuyor. Müşteri istediği zaman aboneliği bırakabiliyor. Fiyatı da uygun..

Abonelere 24 ay taahhüt şartı koşulmuyor. Müşteri istediği zaman aboneliği bırakabiliyor. Fiyatı da uygun..

29.08.2008 - 17.55.25                        Ayrıntılar >>

 
 

YouTube'tan Türkiye açıklamas

YouTube'tan Türkiye açıklaması YouTube, Türkiye'den YouTube'a erişimin

YouTube, Türkiye'den YouTube'a erişimin "halen" sağlanamadığını duyurdu.

29.08.2008 - 17.52.33                        Ayrıntılar >>

 
 

Facebook artık Türkçe oldu

Facebook artık Türkçe oldu Facebook'u Türkçe kullanmak isteyenlere müjde! Facebook, Türkçe arabirimini kullanıma açtı. Nasıl mı?

Facebook'u Türkçe kullanmak isteyenlere müjde! Facebook, Türkçe arabirimini kullanıma açtı. Nasıl mı?

29.08.2008 - 17.46.56                        Ayrıntılar >>

 
 

En ince LCD 1 cm bile değil

En ince LCD 1 cm bile değil Japon elektronik devi Sony, dünyanın en ince likit kristal (LCD) televizyonunu bu yıl üretmeye başlayacak.

Japon elektronik devi Sony, dünyanın en ince likit kristal (LCD) televizyonunu bu yıl üretmeye başlayacak.

29.08.2008 - 17.39.35                        Ayrıntılar >>

 
 

Sinek ezmek neden zor?

Sinek ezmek neden zor? Sinek neden zor ezilir hiç merak ettiniz mi? Bir sineği ezmenin neden Çok zor olduğuyla ilgili gizem Çözüldü.

Sinek neden zor ezilir hiç merak ettiniz mi? Bir sineği ezmenin neden Çok zor olduğuyla ilgili gizem Çözüldü.

29.08.2008 - 17.38.04                        Ayrıntılar >>

 
 
Araçlarda kullanılan ESP, CSV, AUF, SPI, EBD, ASP... vb. kısaltlamalar ne anlama geliyor?
Araç Özelliklerindeki Kısaltmalar    16.05.2017 - 09.39.41
Windows 10 Açılışta NumLock tuşu açık olsun<br /> 
Windows 10 Açılışta NumLock tuşları açık olsun<br /> 
windows 10 açılışta numaratör tuşu açma<br />
windows 10 açılışta numaratör tuşlarını açma
Birçok sektördeki firma, iki yıl vadeli satışlarla vatandaşın kafasını karıştırıyor. Oysa 12 ayın üzerinde taahhütlü satış yapmak yasak ve abonelerin ceza ödemeden cayma hakkı bulunuyor
Forbes dergisi hayatımızın bir parçası haline gelen kablosuz internet ve cep telefonları konusunda son araştırmayı yayınladı.
Wi-Fi, Kanser Yayıyor...    17.01.2015 - 13.26.57
38 yıllık pembe ve mavi nüfus cüzdanlarına Aralık ayından itibaren veda ediyoruz. Peki yeni kimliklerimizin ücreti ne kadar olacak? Aralık ayından itibaren dağıtılmaya başlanacak ‘Akıllı Kimlik Kartı’yla birlikte, 1976 yılından beri hayatımızda olan mavi ve pembe nüfus cüzdanları geçerliliğini yitir
Google, baskıcı hükümetlerin internet sansürü uyguladığı ülkelerdeki kullanıcıların istedikleri internet sitelerine ulaşmalarını sağlamak için “UProxy” adlı yeni bir uygulama yarattığını açıkladı.
Bugün için teknolojinin ulaştığı her noktada kullandığımız USB kablolar Type-C konseptiyle değişiyor.
USB'de Erkek ve Dişi Kalmıyor.    05.12.2013 - 15.00.09
YUMURTADA ŞAŞIRTAN ÇALIŞMA!
ABD'de, birkaç bitki özünün karışımıyla üretilen yapay yumurtalar satışa sunuldu.
Google Play Store’deki “Uygulamalarım” listesinde daha önce yükleyip kaldırdığınız çok fazla uygulama varsa artık dilediğiniz uygulamaları listeden silmeniz mümkün.
Geçtiğimiz günlerde görüntüleri sızdırılan akıllı saat nihayet bugün Berlin'deki tüketici elektroniği fuarı IFA kapsamında tanıtıldı.
Samsung Galaxy Gear Görücüye Çıktı    05.09.2013 - 10.34.17
Maliye, 1 milyar dolarlık on-line reklam pastasına el attı. Önümüzdeki süreçt Google, Facebook, Twitter'da vergi verecek.
AKP'den Facebook'a kötü haber!    13.05.2013 - 13.11.32
Instagram'da paylaşılan fotoğraflardan para kazanma devri başlıyor. InstaStock Images adlı yeni platfom instagram kullanıcılarına çektikleri fotoğrafları para karşılığında satabilme imkanı sağlıyor.
Science dergisinin internet sitesinde yayımladığı habere göre, elverişli boyutta ve yıldızlarına konumları itibarıyla doğru yerde bulunan gezegenlerin keşfinin, yaşamın izlerinin arandığı gezegenler araştırmasında bir kilometre taşı olduğu belirtildi.
Dünya Benzeri Bir Gezegen Keşfedildi.    20.04.2013 - 10.29.47
Analog karasal yayının tarih olmasıyla beraber, dijital karasal yayın (DVB-T) hayatımıza girmeye hazırlanıyor. Artık karıncalı çeken TV kanallarına veda edeceğiz. Bunun yerine kanalları, HD kalitesinde hem de uydu antenine gerek duymadan TV'lerden izleyebileceğiz.
Analog Karasal Yayın Tarih Oluyor    18.04.2013 - 10.12.27
Online alışveriş sektörü, sektörün tüm özelliklerini adında barındıran yeni bir alışveriş sitesi ile tanışıyor. Altyapı Çalışmalarını tamamlayan www.vakitnakit.com  tüketicilerin hizmetinde.
Elektrikli bisiklet Volkswagen tarafından diğer bisikletlerden farklı olarak Japon otomobil üreticisi Lexus dan konseptli araba formundan esinlenerek elde edilmiştir
Volkswagen'den Elektrikli Bisiklet    05.10.2010 - 07.21.04
Turkcell ve Vodafone'un Türkiye'ye 24 Eylül'de getirdiği iPhone 4'ün fiyatının beklenenin altında olması, cihazı daha önce ithal ederek getirenleri fiyat kırmak zorunda bıraktı. Operatörlerin 1.600 TL'ye yakın bir fiyata sattığı cihaz
iPhone 4'ler Rayicinden Ucuza Satıldı    26.09.2010 - 05.25.29
Onbinlerce kullanıcı Facebook mağduru!
Facebook üzerinde dağıtılan bir virüs sinsice yayılmaya devam ediyor.
Karadeniz Teknik Üniversitesi Proje Üretme Kulübü Başkanı Buğra Ayan Haberturk.com için yazdı
DİKKAT: Facebook virüsü fafebook    16.07.2010 - 04.59.27
Google, dünyada ve Türkiye'de 2008 yılının en Çok aranan terimlerini duyurdu.
İşte Google'da en Çok arananlar    11.12.2008 - 20.07.24
'iPhone 3G'sine karşı Google G1' ile cevap verdi. Teknoloji harikası cep telefonu özellikleriyle rakibinden geri kalmıyor.
iPhone'a yeni rakip Google'dan    18.10.2008 - 11.08.34
Çift sim kartlı telefonlar piyasanın gözdesi oldu. Ancak birçok riski de beraberinde getirdi. Telekomünikasyon Kurumu bakın nasıl uyarıda bulundu
Çift kartlı telefonlar toplatılıyor    14.10.2008 - 18.38.05
Sony Ericsson'un, iPhone'a rakip olarak piyasaya süreceği Xperia X1'i nihayet kutusundan Çıkardı.
Sony Xperia X1 kutudan Çıktı    13.10.2008 - 12.03.06
Research In Motion'ın iPhone'a rakip olarak geliştirdiği yeni mobil iletişim cihazı BlackBerry Storm, Türkiye'de sadece Vodafone'la piyasaya sunuluyor.
iPhone'a rakip BlackBerry Storm    13.10.2008 - 11.35.15
Koskoca Apple'ın iPhone'unda Türkçe desteği yok, Çin'den gelen
iPhone'da yok, Çakmasında var!    09.10.2008 - 17.39.31
Anında mesajlaşma platformu MSN'den artık ev/iş hatta cep telefonlarını bile aranabilecek. Nasıl mı? İşte yanıtı;
MSN'den evi, cebi arayın    09.10.2008 - 17.10.38
Bilgisayar ile irtibatlı olan telefonlar tehdit altında. Çok kişinin başı yanabilir! Hayalet adıyla anılan virüs yazılımı o telefonda bakın neler yapıyor?
Cep telefonlarındaki virüsler    03.10.2008 - 13.22.20
Iphone 3G Türkiye'de satışa sunuluyor. Telefonun muhteşem özellikleri bakın ne?
IPhone 3G nihayet Türkiye'de!    24.09.2008 - 16.27.58
Numara taşıma uygulaması Çok yakında başlıyor. Ancak uygulama hakkında bilgi sahibi olmazsanız faturanız kabarabilir. İşte detaylar;
Numara taşırken bunlara dikkat!    22.09.2008 - 10.16.41
Google, 10 yıl önce bugün, yani 7 Eylül'de ABD'de bir garajda kuruldu. Google bugün artık siyasal bir deha, büyük bir lider!
Google büyük birader oluyor!    07.09.2008 - 13.09.13
Anında mesajlaşma yazılımı MSN'de birçok değişiklik yapıldı. Şu ana kadar kullandığınız MSN'i unutsanız iyi olur. İşte o değişiklikler;
İşte MSN'in yeni özellikleri    06.09.2008 - 10.40.45
Abonelere 24 ay taahhüt şartı koşulmuyor. Müşteri istediği zaman aboneliği bırakabiliyor. Fiyatı da uygun..
Bu ADSL paketi Çok cazip    29.08.2008 - 17.55.25
YouTube, Türkiye'den YouTube'a erişimin
YouTube'tan Türkiye açıklaması    29.08.2008 - 17.52.33
Facebook'u Türkçe kullanmak isteyenlere müjde! Facebook, Türkçe arabirimini kullanıma açtı. Nasıl mı?
Facebook artık Türkçe oldu    29.08.2008 - 17.46.56
Japon elektronik devi Sony, dünyanın en ince likit kristal (LCD) televizyonunu bu yıl üretmeye başlayacak.
En ince LCD 1 cm bile değil    29.08.2008 - 17.39.35
Sinek neden zor ezilir hiç merak ettiniz mi? Bir sineği ezmenin neden Çok zor olduğuyla ilgili gizem Çözüldü.
Sinek ezmek neden zor?    29.08.2008 - 17.38.04
   
 
 
 
 
 
T.C.'nin SEVİLEN YAZARLARI
 
 
 
TURKCELL SUPER LİGİ PUAN DURUMU
 

 
 
DÖVİZ KURLARI
Alış Satış    Alış Satış    Alış Satış
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ana Sayfa | MarkaGüncel | MarkaPolitika | MarkaSağlık - Yemek | MarkaEğitim | MarkaDünya | MarkaKitap | MarkaTeknoloji | MarkaKültür - Sanat | MarkaEkonomi | MarkaSpor | MarkaKent | MarkaS.Medyadan | MarkaSöyleşi | MarkaYaşam | MarkaMekan | MarkaTeknoCep | MarkaMektup | MarkaAstroloji | MarkaBelediye | MarkaMarkalar | MarkaArşiv | MarkaKünye |
 Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.© 2010 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
MarkaFuar Haber Gazetesi Sitesi - www.Markafuar.com - Tel: | Faks:
Yazılım, Tasarım & Teknik Destek: MaxiAVM