MarkaFuar Haber Gazetesi Sitesi - Ev hayali kurdular, 18 yıldır evlerini alamıyorlar
    23:16    SON DAKİKA HABERİ :
Yazarlar   Reklam   Emlak   Alışveriş   Künye
 
 
 
 

Ana Sayfa >> Politika
 

ŞEHİT BABASI: ''İÇİMİZDE HA

ŞEHİT BABASI: ''İÇİMİZDE HAİNLER VAR'' Hakkari'de şehit düşen evladımızın babasından çok sert sözler... 'İÇİMİZDE HAİNLER VAR''

Hakkari'de şehit düşen evladımızın babasından çok sert sözler... 'İÇİMİZDE HAİNLER VAR''

05.11.2014 - 16.46.04                        Ayrıntılar >>

 
 

Mustafa Suphi'nin Öldürülmesi

Mustafa Suphi'nin Öldürülmesi Bilindiği gibi, Millî Mücadele yıllarında Anadolu özellikle 1919 yılından 1922 yılı ortalarına kadar, çok yoğun diyebileceğimiz bir şekilde “Sol faaliyetlere sahne olmuştur. Bu durumun en belli başlı sebebinin o yıllarda adeta kendiliğinden oluşan Türk-Sovyet yakınlaşmasından dolayı olduğu malumdur.

Bilindiği gibi, Millî Mücadele yıllarında Anadolu özellikle 1919 yılından 1922 yılı ortalarına kadar, çok yoğun diyebileceğimiz bir şekilde “Sol faaliyetlere sahne olmuştur. Bu durumun en belli başlı sebebinin o yıllarda adeta kendiliğinden oluşan Türk-Sovyet yakınlaşmasından dolayı olduğu malumdur.

30.08.2014 - 12.42.19                        Ayrıntılar >>

 
 

'Seçimi kaybettik, asfalt çalı

'Seçimi kaybettik, asfalt çalışmasını durdurduk, bunu hak ettiniz' Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde tekrarlanan belediye başkanlığı seçimini MHP adayı kazanınca AKP Çankırı Gençlik Kolları Başkan yardımcısı facebook hesabına

Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde tekrarlanan belediye başkanlığı seçimini MHP adayı kazanınca AKP Çankırı Gençlik Kolları Başkan yardımcısı facebook hesabına "Şabanözü'ne asfalt çalışması durdurulmuştur. Bunu Şabanözü hak etti..." yazdı.

02.06.2014 - 12.57.26                        Ayrıntılar >>

 
 

YETMEZ AMA EVETÇİ'LER KİMLERD

YETMEZ AMA EVETÇİ'LER KİMLERDİ... KAYNAK : İNTERNET TARAMASI

KAYNAK : İNTERNET TARAMASI

26.05.2014 - 19.52.26                        Ayrıntılar >>

 
 

İşte Başbakanın çocukların

İşte Başbakanın çocuklarının şirketleri! İlhan Taşçı, Tayyip Erdoğan'ın oğullarının mal varlıklarını yayınladı. İşte o devasa servet! Cumhuriyet gazetesi yazarı İlhan Taşçı bugün bloğundan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğullarının mal varlıklarını yazdı. İşte o yazı:

İlhan Taşçı, Tayyip Erdoğan'ın oğullarının mal varlıklarını yayınladı. İşte o devasa servet! Cumhuriyet gazetesi yazarı İlhan Taşçı bugün bloğundan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğullarının mal varlıklarını yazdı. İşte o yazı:

27.12.2013 - 13.39.33                        Ayrıntılar >>

 
 

Muharrem İnce'den tarihi konuşm

Muharrem İnce'den tarihi konuşma CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Meclis'te çok sert konuştu: 'Milyonları evde zor tutuyorum' dediniz. İşte burada çok haklıymışsınız. Gerçekten milyonları evde tutuyormuşsunuz

CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Meclis'te çok sert konuştu: 'Milyonları evde zor tutuyorum' dediniz. İşte burada çok haklıymışsınız. Gerçekten milyonları evde tutuyormuşsunuz

21.12.2013 - 18.04.45                        Ayrıntılar >>

 
 

Erdoğan'ın ailesinde neden Alev

Erdoğan'ın ailesinde neden Alevi yok? Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sıkıştığında Suriye'nin etnik yapısını diline doluyor. Suriye yönetiminin Alevi olduğunu sürekli ifade ediyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sıkıştığında Suriye'nin etnik yapısını diline doluyor. Suriye yönetiminin Alevi olduğunu sürekli ifade ediyor.

11.10.2013 - 10.55.20                        Ayrıntılar >>

 
 

Cemaatten Erdoğan’a dosya şan

Cemaatten Erdoğan’a dosya şantajı! Gülen cemaatinin elindeki Erdoğan ve AKP ile ilgili çok özel dosyalar da,  havayı tamamen dondurmuş durumda. İşte o dosyalar...

Gülen cemaatinin elindeki Erdoğan ve AKP ile ilgili çok özel dosyalar da, havayı tamamen dondurmuş durumda. İşte o dosyalar...

04.10.2013 - 21.39.41                        Ayrıntılar >>

 
 

Gül, bu sözleri, Başbakan'ın

Gül, bu sözleri, Başbakan'ın gözünün içine baka baka söyledi... TBMM`nin yeni yasama yılı açılışında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Gül’ün Gezi eylemleriyle ilgili yaptığı açıklamalar tartışılacağa benziyor.

TBMM`nin yeni yasama yılı açılışında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Gül’ün Gezi eylemleriyle ilgili yaptığı açıklamalar tartışılacağa benziyor.

02.10.2013 - 13.06.05                        Ayrıntılar >>

 
 

4 Parti, Hangi Konuda Hemen Uzla

4 Parti, Hangi Konuda Hemen Uzlaştı? TBMM ilginç bir işbirliğine sahne oldu. Hiçbir konuda anlaşamayan 4 parti söz konusu kendi ‘özel yasa’ları olunca  jet hızıyla uzlaştı !

TBMM ilginç bir işbirliğine sahne oldu. Hiçbir konuda anlaşamayan 4 parti söz konusu kendi ‘özel yasa’ları olunca jet hızıyla uzlaştı !

09.05.2013 - 12.56.34                        Ayrıntılar >>

 
 

AKP, Önce Ayıp Etti, Sonra Sans

AKP, Önce Ayıp Etti, Sonra Sansürledi. Ak Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan’ın TBMM Genel Kurulu’nda CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’e yönelik kullandığı ağır küfürleri de içeren tutanaklar, TBMM’nin resmi internet sitesinden kaldırıldı.

Ak Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan’ın TBMM Genel Kurulu’nda CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’e yönelik kullandığı ağır küfürleri de içeren tutanaklar, TBMM’nin resmi internet sitesinden kaldırıldı.

02.05.2013 - 09.51.53                        Ayrıntılar >>

 
 

Zonguldak'ta Akil İnsanlar Heyet

Zonguldak'ta Akil İnsanlar Heyeti'ne protesto Akil İnsanlar Karadeniz Bölgesi Heyeti, Zonguldak’a yaptığı ziyaret sırasında bir grubun tepkisi ile karşılaştı. Ellerinde Türk bayraklarıyla bekleyen grup, kendilerinden bayrak isteyen heyet üyelerinden Bendevi Palandöken'in bu talebini reddetti.

Akil İnsanlar Karadeniz Bölgesi Heyeti, Zonguldak’a yaptığı ziyaret sırasında bir grubun tepkisi ile karşılaştı. Ellerinde Türk bayraklarıyla bekleyen grup, kendilerinden bayrak isteyen heyet üyelerinden Bendevi Palandöken'in bu talebini reddetti.

16.04.2013 - 21.26.15                        Ayrıntılar >>

 
 

Avcı: Soruşturmayı bekliyordum

Avcı: Soruşturmayı bekliyordum İÇişleri Bakanlığı, yazdığı kitapta cemaat yapılanmasıyla ilgili iddialarda bulunan Eskişehir Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında inceleme başlattı. Avcı, soruşturmayı

İÇişleri Bakanlığı, yazdığı kitapta cemaat yapılanmasıyla ilgili iddialarda bulunan Eskişehir Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında inceleme başlattı. Avcı, soruşturmayı "Bekliyordum" sözleriyle değerlendirdi.

20.08.2010 - 06.19.33                        Ayrıntılar >>

 
 

KarayalÇın, CHP'den resmen aday

KarayalÇın, CHP'den resmen aday SHP Genel Başkanı Murat KarayalÇın, yerel seçimlerde CHP'nin listesinden ANkara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

SHP Genel Başkanı Murat KarayalÇın, yerel seçimlerde CHP'nin listesinden ANkara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.

24.09.2008 - 16.01.27                        Ayrıntılar >>

 
 

Gülen'in iftarına sürpriz konu

Gülen'in iftarına sürpriz konuk! Fethullah Gülen'in 25 Eylül'de iftar yemeği var. En tepedeki siyasiler de o iftarda olacak. Bakın iftara kimler katılıyor?

Fethullah Gülen'in 25 Eylül'de iftar yemeği var. En tepedeki siyasiler de o iftarda olacak. Bakın iftara kimler katılıyor?

18.09.2008 - 18.12.55                        Ayrıntılar >>

 
 

AKP Gökçek ve Topbaş kararın

AKP Gökçek ve Topbaş kararını verdi AKP, 29 Mart'ta yapılacak yerel seçime dönük Çalışmalara başladı. Ankara ve İstanbul'da eski başkanlarla yola devam dedi.

AKP, 29 Mart'ta yapılacak yerel seçime dönük Çalışmalara başladı. Ankara ve İstanbul'da eski başkanlarla yola devam dedi.

06.09.2008 - 10.47.35                        Ayrıntılar >>

 
 

Ankara'ya Gökçek mi Altınok mu

Ankara'ya Gökçek mi Altınok mu? Erdoğan'ı Ankara'da önemli bir tercih bekliyor. Altınok bugün Erdoğan'la birlikte namaz kıldı ve adaylığını açıkladı.

Erdoğan'ı Ankara'da önemli bir tercih bekliyor. Altınok bugün Erdoğan'la birlikte namaz kıldı ve adaylığını açıkladı.

29.08.2008 - 17.02.16                        Ayrıntılar >>

 
 

Büyükanıt'ı üzen gecikme

Büyükanıt'ı üzen gecikme Büyükanıt veda konuşmasını yapıyordu. Salonda bir tek kişi yoktu. Yaşar Paşa işin gerçeğini öğrenince hemen telefona sarıldı...

Büyükanıt veda konuşmasını yapıyordu. Salonda bir tek kişi yoktu. Yaşar Paşa işin gerçeğini öğrenince hemen telefona sarıldı...

29.08.2008 - 16.20.13                        Ayrıntılar >>

 
 

Büyükanıt son kez kimi okşad

Büyükanıt son kez kimi okşadı? Büyükanıt, görevi devretti. Resepsiyonda ilginÇ anlar vardı; Yaşar Paşa bürokratlardan birinin yanağını okşadı. Bakın o kim?

Büyükanıt, görevi devretti. Resepsiyonda ilginÇ anlar vardı; Yaşar Paşa bürokratlardan birinin yanağını okşadı. Bakın o kim?

29.08.2008 - 10.30.34                        Ayrıntılar >>

 
 
Hakkari'de şehit düşen evladımızın babasından çok sert sözler... 'İÇİMİZDE HAİNLER VAR''
Bilindiği gibi, Millî Mücadele yıllarında Anadolu özellikle 1919 yılından 1922 yılı ortalarına kadar, çok yoğun diyebileceğimiz bir şekilde “Sol faaliyetlere sahne olmuştur. Bu durumun en belli başlı sebebinin o yıllarda adeta kendiliğinden oluşan Türk-Sovyet yakınlaşmasından dolayı olduğu malumdur.
Mustafa Suphi'nin Öldürülmesi    30.08.2014 - 12.42.19
Çankırı'nın Şabanözü ilçesinde tekrarlanan belediye başkanlığı seçimini MHP adayı kazanınca AKP Çankırı Gençlik Kolları Başkan yardımcısı facebook hesabına
KAYNAK : İNTERNET TARAMASI
YETMEZ AMA EVETÇİ'LER KİMLERDİ...    26.05.2014 - 19.52.26
İlhan Taşçı, Tayyip Erdoğan'ın oğullarının mal varlıklarını yayınladı. İşte o devasa servet! Cumhuriyet gazetesi yazarı İlhan Taşçı bugün bloğundan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğullarının mal varlıklarını yazdı. İşte o yazı:
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Meclis'te çok sert konuştu: 'Milyonları evde zor tutuyorum' dediniz. İşte burada çok haklıymışsınız. Gerçekten milyonları evde tutuyormuşsunuz
Muharrem İnce'den tarihi konuşma    21.12.2013 - 18.04.45
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sıkıştığında Suriye'nin etnik yapısını diline doluyor. Suriye yönetiminin Alevi olduğunu sürekli ifade ediyor.
Erdoğan'ın ailesinde neden Alevi yok?    11.10.2013 - 10.55.20
Gülen cemaatinin elindeki Erdoğan ve AKP ile ilgili çok özel dosyalar da,  havayı tamamen dondurmuş durumda. İşte o dosyalar...
Cemaatten Erdoğan’a dosya şantajı!    04.10.2013 - 21.39.41
TBMM`nin yeni yasama yılı açılışında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Gül’ün Gezi eylemleriyle ilgili yaptığı açıklamalar tartışılacağa benziyor.
TBMM ilginç bir işbirliğine sahne oldu. Hiçbir konuda anlaşamayan 4 parti söz konusu kendi ‘özel yasa’ları olunca  jet hızıyla uzlaştı !
4 Parti, Hangi Konuda Hemen Uzlaştı?    09.05.2013 - 12.56.34
Ak Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan’ın TBMM Genel Kurulu’nda CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç’e yönelik kullandığı ağır küfürleri de içeren tutanaklar, TBMM’nin resmi internet sitesinden kaldırıldı.
AKP, Önce Ayıp Etti, Sonra Sansürledi.    02.05.2013 - 09.51.53
Akil İnsanlar Karadeniz Bölgesi Heyeti, Zonguldak’a yaptığı ziyaret sırasında bir grubun tepkisi ile karşılaştı. Ellerinde Türk bayraklarıyla bekleyen grup, kendilerinden bayrak isteyen heyet üyelerinden Bendevi Palandöken'in bu talebini reddetti.
İÇişleri Bakanlığı, yazdığı kitapta cemaat yapılanmasıyla ilgili iddialarda bulunan Eskişehir Emniyet Müdürü Hanefi Avcı hakkında inceleme başlattı. Avcı, soruşturmayı
Avcı: Soruşturmayı bekliyordum    20.08.2010 - 06.19.33
SHP Genel Başkanı Murat KarayalÇın, yerel seçimlerde CHP'nin listesinden ANkara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.
KarayalÇın, CHP'den resmen aday    24.09.2008 - 16.01.27
Fethullah Gülen'in 25 Eylül'de iftar yemeği var. En tepedeki siyasiler de o iftarda olacak. Bakın iftara kimler katılıyor?
Gülen'in iftarına sürpriz konuk!    18.09.2008 - 18.12.55
AKP, 29 Mart'ta yapılacak yerel seçime dönük Çalışmalara başladı. Ankara ve İstanbul'da eski başkanlarla yola devam dedi.
AKP Gökçek ve Topbaş kararını verdi    06.09.2008 - 10.47.35
Erdoğan'ı Ankara'da önemli bir tercih bekliyor. Altınok bugün Erdoğan'la birlikte namaz kıldı ve adaylığını açıkladı.
Ankara'ya Gökçek mi Altınok mu?    29.08.2008 - 17.02.16
Büyükanıt veda konuşmasını yapıyordu. Salonda bir tek kişi yoktu. Yaşar Paşa işin gerçeğini öğrenince hemen telefona sarıldı...
Büyükanıt'ı üzen gecikme    29.08.2008 - 16.20.13
Büyükanıt, görevi devretti. Resepsiyonda ilginÇ anlar vardı; Yaşar Paşa bürokratlardan birinin yanağını okşadı. Bakın o kim?
Büyükanıt son kez kimi okşadı?    29.08.2008 - 10.30.34
   
 
 
 
 
 
T.C.'nin SEVİLEN YAZARLARI
 
 
 
TURKCELL SUPER LİGİ PUAN DURUMU
 

 
 
DÖVİZ KURLARI
Alış Satış    Alış Satış    Alış Satış
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ana Sayfa | MarkaGüncel | MarkaPolitika | MarkaSağlık - Yemek | MarkaEğitim | MarkaDünya | MarkaKitap | MarkaTeknoloji | MarkaKültür - Sanat | MarkaEkonomi | MarkaSpor | MarkaKent | MarkaS.Medyadan | MarkaSöyleşi | MarkaYaşam | MarkaMekan | MarkaTeknoCep | MarkaMektup | MarkaAstroloji | MarkaBelediye | MarkaMarkalar | MarkaArşiv | MarkaKünye |
 Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.© 2010 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.
MarkaFuar Haber Gazetesi Sitesi - www.Markafuar.com - Tel: | Faks:
Yazılım, Tasarım & Teknik Destek: MaxiAVM